UFC 239 prisimins ilgai. Jones sunkiai apgynė titulą, Nunes sumušė Holm, Masvidal sunaikino Askreną

Liepos 7, 2019

Jon Jones išsiskyrus teisėjų nuomonei nugalėjo Thiago Santos.

Pirmas raundas buvo atsargus, dirbo abu kovotojai. Kartais spordavo atakos metu, bet rimtų problemų vienas kitam nesukėlė. Santos stipriu Low kicku vos nepaguldė čempioną, dar jis išmušė kapą iš jo burnos. Bet pirmame raunde Jones aktyvesnis. Pirmas raundas 10-9 Jones naudai.

Antras raundas 10-9 Santos naudai.

Trečiame raunde Jones didino tempą, o Santos suletėjo ne tik smūgiuodamas, bet ir judėdamas. Trečią raundą rezultatu 10-9 laimi Jones.

Ketvirtame raunde Jones pilnai kontroliuoja oktagoną. Santos kartais mėgina regzti kombinacijas, bet greitai viskas pasibaigia.  Ketvirtą raundą 10-9 laimi Jones.

Penktame raunde Santos žiūrėjosi visai neblogai. Jis ne tik atsilaikė visus raundus, bet ir paskutiniame raunde mėgino spausti čempioną. Penktą raundą teisėjai  10-9 atidavė Santosui.

Nugalėjo Jon Jones. Du teisėjai pergalė skirė jam, vienas jo varžovui.

 

Amanda Nunes nokautavo savo varžovę.

Amanda Nunes nokautuoja High kicku savo varžovę pirmame raunde ir tampa čempione. Amanda nugalėjo visas savo varžoves ir tampa legenda moterų UFC.

  Jorge Masvidal per penkias sekundes nokautavo Beną Askreną. Tai pats greičiausias nokautas UFC istorijoje. Kovotojai bėgo vienas link kito, Masvidal išoko į priekį iškėlęs kelią, o Askren tuo metu bandė praeiti į kojas. Tikslus smūgis

 

Jan Blachowicz nokautavo Luke Rockhold antrame raunde.

Jan Blachowicz tai kovojas iš Lenkijos, kuris yra puikus varžovas, kad patikrinti ant kiek galingas top kovotojas.

 

 

Chieza taškais nugalėjo prieš Sanchez.