Neilus Strakšus įveikė visus varžovus ir tapo Latvijos Pankrationo čempionu

Balandžio 24, 2017

2017 balandžio 23 d. Rygoje vyko „OPEN LATVIAN PANGRATION CHAMPIONSHIP-2017“, kuriame dalyvavo virš 200 kovotojų iš Lietuvos, Latvijos, Baltarusijos ir Estijos. Lietuvos sporto klubų sportininkai bendroje įskaitoje tarp šalių užėmė antrąją vietą. Pačios kovos vyko ant tatamio, dėvint apsaugas ir šalmus su grotelėmis. Varžybų metu netrūko emocijų iš sirgalių pusės, o patys sportininkai demonstravo gražias, techniškas kovas ir norą siekti pergalės.
Sporto klubo „Pantera“ rezultatai:
Svorio kategorijose buvo po 8 dalyvius, todėl pasiekti finalus pavyko nevisiems.
Geriausiai sekėsi Neilui Strakšiui. Jis įveikė visus varžovus ir tapo Latvijos Pankrationo čempionu svorio kategorijoje iki 65 kg.
2-ąsias vietas iškovojo ir Latvijos vicečempionais tapo Milanas Majauskas, svorio kategorijoje iki 60 kg. ir Mantas Vičas, svorio kategorijoje iki 70 kg.