Liūdininkas: McGregoras parodė ištekėjusiai moteriai savo lytinius organus

15 rugsėjo, 2020

Skandalas dėl McGregoro seksualinio priekabiavimo apauga napadoriomis legendomis.

Neseniai buvęs dvigubas UFC čempionas vėl atsidūrė skandalo centre.  Kovotojas kaltinamas, kad atostogaudamas Korsikos saloje  jis seksualiai priekabiavo prie moters. Jis buvo sulaikytas, apklaustas ir paleistas.

Kovotojo advokatas iškart pranešė spaudai, kad incidento nebuvo, tiesiog žmonės bando užsidirbti iš McGregoro populiarumo. UFC presidentas Dana White laikosi neutralesnės pozicijos, jis pripažysta, kad McGregoras yra ultrapopuliarus žmogus ir dažnai kenčia dėl savo populiarumo.

Liūdininkas papasakojo: „McGregoras kuris stovėjo asmens sargybinių apsuptyje, specialiai parodė ištekėjusiai moteriai savo lytinius organus be šios sutikimo, kai ji ėjo link baro tualeto“. – praneša „The Sun“.

Televizijos kanalas „France 3 Corse“ pakalbino moters draugę ir išsiaiškino, kad incidentas „labai šokiravo“ moterį, kuri atvyko atostogauti kartu su savo vyru.

Kas įvyko iš tiesų taip ir lieka paslaptyje. Kaip praneša The Sun McGregorui buvo atlikti privalomi testai, kai žmogus kaltinimas seksualiniu užpuolimu. Dažniausiai tai būna narkotikų testas, dėl alkoholio vartojimo ir DNK testas (nors vargu ar dėl šio nusikaltimo buvo imtas DNK mėginys).

Pažiūrėsim ką dar iškapstys žiniasklaida. Apie, tai kad Mcgregoras viešai jaučia erekciją galėjo stebėti visas pasaulis, apie tai net juokavo Floydas Mayweather.