Lietuvos moksleivių MMA mėgėjų čempionatas

Balandžio 10, 2017

Lietuvos moksleivių MMA mėgėjų čempionatas

2017 m. kovo 26 d.

Prienai

Prienuose, kovo 26 d. įvyko Lietuvos moksleivių MMA mėgėjų čempionatas, kurio organizatoriai buvo Lietuvos MMA ir Džiudžitsu federacija, Jaunimo ir Suaugusiųjų Sveikatingumo ir Sporto Klubas „Vėjas“ ir Prienų rajono savivaldybės kūno kultūros ir sporto centras.  

Varžybose dalyvavo 109 dalyviai iš 20 skirtingų sporto klubų. Į renginį atvyko svečiai iš Latvijos ir Rusijos (Kaliningrado). Renginį atidarė Prienų rajono savivaldybės administracijos direktorius Egidijus Visockas ir Lietuvos MMA federacijos prezidentas Mindaugas Smirnovas. Jauniausi sportininkai iki 14 m. varžėsi ant tatamio, o vyresni kovojo MMA narve. Čempionate buvo galima išvysti ir merginų MMA kovas, kurios sukėlė tikrai daug emocijų sportininkų ir žiūrovų tarpe. Taip pat ir sunkiasvorių kovoms nelieka abejingų. Toks turnyras Prienuose vyko pirmą kartą, vietiniai galėjo pasidžiaugti gerais prieniškių rezultatais. MMA sportas tampa vis populiaresnis, ką rodo didelis dalyvių skaičius. Varžybos buvo geras pasiruošimas artėjančioms MMA tarptautinėms varžyboms, kurios vyks jau šių metų gegužę.

Susumavus visus rezultatus tarp klubų geriausiai sekėsi ir pagrindinė komandinė taurė atiteko Jurbarko sporto klubui „Pantera“, antroji vieta – Vilniaus „Pankratos“, trečioji vieta – Tauragės „Taurris“

Organizatoriai dėkoja visiems sportininkams ir treneriams.

REZULTATAI

MERGAITĖS

Svorio kategorija  64   kg                                        Amžiaus grupė      iki  17 m.                     

Eil. Nr. Vardas, pavardė Miestas, klubas Vieta
1. Anželika Petkevičiūtė Vilnius „Warriors team“ 1
2. Evelina Puidaitė Kaunas „Dainralfas“ 2
3. Valērija Serdjukova Ryga „Professional“ 3

Berniukai

U-11

Svorio kategorija  iki 28  kg                                                              

Eil. Nr. Vardas, pavardė Miestas, klubas Vieta
1. Oleg Baldovskij Vilnius „Pankratos“ 1
2. Zabalotnyi Aleksei Kaliningradas „Neuderzimij” 2
3. Danielius Sadovskis Vilnius „Pankratos“ 3
4. Konstantin Timoshenkov Kaliningradas „Neuderzimij”

Svorio kategorija  iki 32  kg                                                              

Eil. Nr. Vardas, pavardė Miestas, klubas Vieta
1. Daniel Burbo Vilnius „Pankratos“ 1
2. Karolis Petrauskas Šimkaičiai „Pantera“ 2
3. Nojus Rimdeika SK Faiteris 3
4. Ramūnas Biekša Vilnius „Pankratos“

Svorio kategorija  iki 36  kg                                                              

Eil. Nr. Vardas, pavardė Miestas, klubas Vietas 
1. Vladislav Makovskis Vilnius „Pankratos“ 1
2. Edas Strakšys Raseiniai „Pantera“ 2
3. Pavelas Majauskas Jurbarkas „Pantera“ 3
4. Aretas Martinkevičius Jurbarkas „Pantera“
5. Lukas Mickus Jurbarkas „Pantera“
6. Joris Kuncaitis Jurbarkas „Pantera“

Svorio kategorija  iki 40  kg                                                              

Eil. Nr. Vardas, pavardė Miestas, klubas Vieta 
 1. Māris Lūciņš Ryga „Professional“ 1
2. Daniel Afanasjev Vilnius „Pankratos“ 2
3. Vytautas Ambrutis Jurbarkas „Pantera“ 3
4. Augustas Lenktaitis Jurbarkas „Pantera“
5. Nedas Kurelaitis Jurbarkas „Pantera“

Svorio kategorija  + 40  kg                                                                

Eil. Nr. Vardas, pavardė Miestas, klubas Vieta 
1. Vitalij Gerasimovič Vilnius „Pankratos“ 1
2. Tomas Šližius „LUTADOR KLAIPĖDA“ 2
3. Lukas Vaitekūnas Šimkaičiai „Pantera“ 3

U-14

Svorio kategorija  iki 40 kg                                                               

Eil. Nr. Vardas, pavardė Miestas, klubas Vieta 
1. Modestas Narbutas Raseiniai „Pantera“ 1
2. Marius Juckevič Vilnius „Pankratos“ 2

Svorio kategorija  iki 50  kg                                                              

Eil. Nr. Vardas, pavardė Miestas, klubas Vieta
1. Mantas Rimeika SK Faiteris 1
2. Arijus Budrys Jurbarkas „Pantera“ 2

Svorio kategorija  iki 55  kg                                                              

Eil. Nr. Vardas, pavardė Miestas, klubas Vieta 
1. Romenas Mejeris Tauragė „Taurris“ 1
2. Emilis Putinauskas Ukmergė „Dziudo“ 2
3. Azhdar Gamidov Kaliningrad„Neuderzhimij“ 3
4. Pavel Rakov Kaliningrad„Neuderzhimij“

Svorio kategorija iki 60  kg                                                               

Eil. Nr. Vardas, pavardė Miestas, klubas Vieta 
1. Martynas Pupelis Vilnius „Valetudo MMA akademija“ 1
2. Simas Kveselys Raseiniai „Pantera“ 2
3. Paulius Karpavičius Jurbarkas „Pantera“ 3
4. Dovydas Rakauskas SK Faiteris
5. Vilius Naujokas Šakiai „Ošimas“
6. Airidas Burka Marijampolė „Gladiatorius“

Svorio kategorija iki 65  kg                                                               

Eil. Nr. Vardas, pavardė Miestas, klubas Vietas 
1. Arnas Eidukaitis Šakiai „Ošimas“ 1
2. Justinas Bauža Šimkaičiai „Pantera“ 2
3. Tauras  Čiuplys Marijampolė „Gladiatorius“ 3

Svorio kategorija + 65  kg                                                                 

Eil. Nr. Vardas, pavardė Miestas, klubas Vieta
1. Albert Šinkariov Kaliningrad „Neuderzimij“ 1
2. Remigijus Chatkevič Vilnius „Atėnų tigrai“ 2

JAUNIAI U-17

Svorio kategorija  iki 56 kg                                               

Eil. Nr. Vardas, pavardė Miestas, klubas Vieta
1. Milanas Majauskas Jurbarkas „Pantera“ 1
2. Giedrius Palubinskas Jurbarkas „Pantera“ 2
3. Rimvydas Lažaunykas Kaunas „Fighter House“ 3
4. Artūras Anuškevič, „LUTADOR KLAIPĖDA“  
5. Aleksas Šeputis „LUTADOR KLAIPĖDA“  
6. Askar Selyuk Kaliningrad „Neuderzimij“  

Svorio kategorija  iki 61 kg                                               

Eil. Nr. Vardas, pavardė Miestas, klubas Vieta
1. Neilas Strakšys Raseiniai „Pantera“ 1
2. Tadas Kučinskas Tauragė „Taurris“ 2
3. Danielius Nevedomskis Vilnius „Pankratos“ 3
4. Oskaras Lapuchovas „LUTADOR KLAIPEDA“.  
5. Mykolas Korsakovas Kaunas „Fighter House“  
6. Timur Kalimulin Kaliningrad „Neuderzimij“

Svorio kategorija  iki 66 kg                                               

Eil. Nr. Vardas, pavardė Miestas, klubas Vieta
1. Natas Burokas Švenčionys „Liūto narvas“ 1
2. Mantas Icikevičius Jurbarkas „Pantera“ 2
3. Deividas Daividavičius „LUTADOR KLAIPĖDA“ 3
4. Emil Valiuškevič Vilnius „Atėnų tigrai“
5. Tomas Kaženauskas Tauragė „Taurris“
6. Deividas Krepšta „LUTADOR KLAIPĖDA“
7. Justinas Gedminas Šiauliai „Fighting and fitness center“
8. Laurynas Makaveckas SK Faiteris
9. Ignas Semaško Kaunas „Fighter House“
10. Andrius Klimavičius Kaunas „Otso Gym“
11. Ignas Dulaitis Šakiai „Ošimas“
12. Lukas Stanaitis Jurbarkas „Pantera“
13. Vladislav Vaigel Kaliningradas „Neuderzimij“  

Svorio kategorija  iki 72 kg                                               

Eil. Nr. Vardas, pavardė Miestas, klubas Vieta
1. Romas Jonelis Vilnius „Pankratos“ 1
2. Mindaugas Vaišnora Kaunas „Dainralfas“ 2
3. Edvinas Mažintas Jurbarkas „Pantera“ 3
4. Deividas Paulauskis „LUTADOR KLAIPĖDA“  
5. Titas Makarevičius Kaunas „Otso Gym“  
6. Nidžijatas Karajevas Kaunas „Otso Gym“  
7. Laurynas Mažuolis Vilnius „Valetudo MMA Akademija“  
8. Arnas Ilgūnaitis Šakiai „Ošimas“  
9.  
10. Arvydas Čereška Vilnius „Valetudo MMA Akademija“  
11. Laurynas Vaičiulis Šiauliai „Fighting and fitness center“  
12. Laurynas Bunevičius Prienai „Vėjas“  
13. Ģirts Puzarelis Ryga „Professional“  

Svorio kategorija  iki 78 kg                                               

Eil. Nr. Vardas, pavardė Miestas, klubas Vieta
1. Giedrius Dumbauskas Šakiai „Ošimas“ 1
2. Renatas Skukauskas Kaunas“ Otso Gym“ 2
3. Erikas Kovaliovas Tauragė „Taurris“ 3
4. Modestas Baronaitis Kaunas „Fighter House“
5. Ričardas Padimanskas Vilnius „Valetudo MMA Akademija“
6. Arnas Mackevičius Prienai „Vėjas“
7. Danielius Gulbinas Vilnius „Valetudo MMA Akademija“

Svorio kategorija   84 kg

Eil. Nr. Vardas, pavardė Miestas, klubas Vieta 
1. Aleksandrs Gasperovičs Ryga „Professional“ 1
2. Gintaras Matiukas Vilnius „Valetudo MMA Akademija“ 2
3. Tomas Žukauskas Tauragė „Taurris“ 3
4. Dovydas Vyšniauskas Marijampolė „Gladiatorius“  

Svorio kategorija   +84 kg                                               

Eil. Nr. Vardas, pavardė Miestas, klubas Vieta 
1. Rimantas Žvaliauskas Prienai „Vėjas“ 1
2. Valērijs Berlins Ryga „Professional“ 2
3. Vaidotas Andriekus Tauragė „Taurris“ 3
4. Orestas Mažintas Šiauliai „Fighting and fitness center“  
5. Gabrielius Bieliūnas SK Faiteris  

U-20

Svorio kategorija iki 61  kg          Amžiaus grupė nuo 18 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė Miestas, klubas Vieta
1. Robert Rusovičius Vilnius „Pankratos“ 1
2. Augustas Praspaliauskas Molėtai „Igoramas“ 2

Svorio kategorija  iki 66 kg                                               

Eil. Nr. Vardas, pavardė Miestas, klubas Vieta
1. Martynas Naujokas Tauragė „Taurris“ 1
2. Mantas Mykolaitis Prienai „Vėjas“ 2

Svorio kategorija iki 72  kg                                               

Eil. Nr. Vardas, pavardė Miestas, klubas Vieta 
1. Robert Pilat Vilnius „Warriors team“ 1
2. Edvinas Sirtautas Kaunas „Fighter House“ 2
3. Paulius Seselskis Kaunas“ Otso Gym“ 3
4. Domantas Vaitoška Šiauliai „Fighting and fitness center“

Svorio kategorija iki 78  kg                                               

Eil. Nr. Vardas, pavardė Miestas, klubas Vietas 
1. Povilas Masikonis Prienai „Vėjas“ 1
2. Simonas Račkauskas Kaunas „Fighter House“ 2

Svorio kategorija iki 84  kg                                               

Eil. Nr. Vardas, pavardė Miestas, klubas Vieta 
1. Mindaugas Bartkus „LUTADOR KLAIPĖDA“ 1
2. Gediminas Uselis Molėtai „Igoramas“ 2

Svorio kategorija iki 93  kg                                               

Eil. Nr. Vardas, pavardė Miestas, klubas Vieta 
1. Lukas Urbonas Šiauliai „Fighting and fitness center“ 1
2. Rimantas Žvaliauskas Prienai „Vėjas“ 2