Kavaliauskas pasiuntė Zewskį į nokautą ir nori revanšo prieš Crowfordą (video)

13 rugsėjo, 2020

Egidijus Kavaliauskas (22-1-1, 18 KOs) su trenksmu sugrįžo į profesionalų ringą ir įnirtingoje kovoje, aštuntame raunde pasiuntė M. Zewskį (34-2, 23 KOs) į nokautą.

Prieš kovą Kavaliauskas WBO reitingė užėmė 13 vietą. Pernai jo reitingas buvo žymiai geresnis,  jis metė iššūkį čempionui ir jam nusileido. Šiandienos pergalė jį grąžino į įvykių sukūrį ir jis toliau tęs kovas dėl išsvajoto titulo.

Iki aštunto raundo teisėjų manymu Kavaliauskas pralaiminėjo kovą taškais. Du teisėjai daugiau taškų skyrė Zewskiui, vienas įžvelgė lygiasias. Kavaliausko ryžto ir jo jėgos dėka aštuntame raunde pavyko nusiūsti Zewskį į nokautą ir  iškovotį taip reikalingą pergalę.

Zewskis labai gerai kovojo pirmus šešis raundus ir jau atrodė, kad jis nugalės. Tačiau septyntame raunde jis suklydo ir Kavaliauskas tuom pasinaudojo. Kavaliauskas septinto raundo pabaigoje pataikė smūgį iš apačios ir užbaigė ataką galingų smūgių serija kuri paguldė Zewskį ant žemės. Referis pradėjo skaičiuoti, Zewskis atskėlė ir nuskambėjo gongas. Kova nusikėlė į aštuntą raundą.

Po nokdauno matėsi, kad Zewskis tarp raundų nespės atsistatyti visu 100%.  Geriau Zewskio sekundantai būtų neišleidę jo į ringą aštumtame raunde, nes Kavaliauskas iškart puolė varžovą ir po septynių sekundžių Zewskis atsidūrė nokaute.

Dabar Kavaliauskas nori revanšo su Crowfordu. Belieka palaukti ir pažiūrėti ar „Top rank“ atvira šiai idėjai.

 

Visos kovos vaizdo įrašas: