Jose Aldo pasirašė sutartį su UFC

Birželio 26, 2019

Jose Aldo pasirašė sutartį su UFC, kurioje sakoma, kad šis kovotojas dar turės 8 kovas. UFC lygoje pradeda ryškėti tendencija, kad prieš karjeros pabaigą šios lygos žvaigždės pasirašo ilgalaikes sutartis. Visi pamena legendinį kovotoją Anderson Silva, kuris praradęs savo geriausią fizinę formą sugrįžo į oktagoną ir pasirašė 11 kovų sutartį, kurią iki šiol šiaip ne taip atidirbinėja.
Su Jose Aldo situacija keista – prieš kovą su Renato Moicano jis pasakė, kad praves dar tris kovas Brazilijoje ir pakabins pirštines ant vinies. Pirmą kovą prieš Moicano jis nugalėjo, antrą kovą jis pralaimėjo Alexander Volkanovski.Kaip paaiškėjo sutartį 8 kovoms jis pasirašė dar prieš kovą su Australu.
Panašu, kad karjeros baigti jis neketina. Bet kokios perspektyvos laukia šio kovotojo?
Su Max Holloway jis susikovė du kartus ir abu kartus pralaimėjo, be to dabar reitinge ji atmetė atgal pralaimėjimas prieš Alexander Volkanovski. Kaip matome Jose Aldo nepretenduoja tapti čempionu ir greičiausiai jis filtruos pretendentus prieš titulines kovas, o pats liks šešėlyje.
Aldo 10 metų nežinojo, kas yra pralaimėjimas. Viskas pasikeitė, kai jis susitiko su Conanu McGregoru. Tą kovą jis pralaimėjo per 13 sekundžių ir matyt tai jį palaužė morališkai. Po šios kovos jis žengė į oktagoną dar 7 kartus ir 4 kartus pralaimėjo. Žinoma, jis pralaimėjo šio diviziono elitui, bet kadaise nenugalimas Aldo vargu ar nori vilktis diviziono gale.