Į bokso ringą sugrįžtančio E. Kavaliausko jėgomis tikintis S. Maslobojevas: „Egis nugalės techniniu nokautu“

9 rugsėjo, 2020

Po pasaulį sukausčiusios koronaviruso krizės vis daugiau Lietuvos sportininkų grįžta į profesionalius turnyrus. Jau šį savaitgalį geriausias Lietuvos boksininkas Egidijus Kavaliauskas po 9 mėnesių pertraukos sugrįš į ringą Jungtinėse Amerikos Valstijose, kur pusvidutinio svorio kategorijoje susikaus su kanadiečiu Mikaeliu Zewski.

Artėjančia tautiečio dvikova džiaugiasi ir Lietuvos kikbokso žvaigždė Sergejus Maslobojevas, kuris kartu apgailestauja, jog jam pačiam sugrįžimo dar reiks palaukti.

„Labai laukiu, kuomet ir mano lyga „atsiriš“ ir galėsiu pradėti pasiruošimą rimtiems turnyrams. Tuo tarpu, kartu su visa lietuvos kovos menų bendruomene stipriai palaikysime Egį, mūsų laukia labai įdomi kova“, – neslėpė džiaugsmo jis.

Vertindamas kiekvieno kovotojo šansus, S. Maslobojevas išskyrė jų panašų stilių bei fizines savybes: „Nors ir Egidijus yra šiek tiek žemesnis, jo rankos yra ilgesnės, dėl ko varžovui yra sunkiau išvengti smūgių. Abu boksininkai yra heavy puncheriai, abu nevengia ne tik gintis, bet ir smūgiuoti atgal. Manau, kad Egis yra tvirtesnis, todėl prognozuočiau, jog jis nugalės techniniu nokautu“, – teigė pasaulio kikbokso čempionas.

Visgi, nors ir jis E. Kavaliauską laiko stipresniu kovotoju bei ryškiu favoritu nugalėti, S. Maslobojevas įžvelgia ir didžiausią tautiečio silpnybę. „Paskutinė kova su T. Crawfordu parodė, jog Egidijus nesugeba susitvarkyti su išoriniu spaudimu. Šioje kovoje jam bus labai svarbu gavus šiek tiek spaudimo nepasimesti, neužsidaryti gynyboje ir prisitaikyti, pakeisti savo planą, neleisti varžovui perimti iniciatyvą“.

„M. Zewski nėra vikrus, manevringas kovotojas, kuris mėgsta ir moka išlaukti savo progos. Todėl, jeigu Egidijus neįsivels į jo žaidimą, nenuleis per žemai rankų, manau, kad jis turės didžiules galimybes paimti šioje dvikovoje viršų“, – varžovo stilių apibūdino „Kuvaldos“ pravarde žinomas kikboksininkas.

Jo teigimu, E. Kavaliauskui bus svarbu išlaikyti sveiką, sportinį pyktį ir agresiją, o pavykus tai padaryti – pergalė garantuota.