Egidijus Kavaliauskas prognozuoja pragarišką kovą

12 rugsėjo, 2020

Nors Egidijus Kavaliauskas ir nusileido prieš  Terencą Crowfordą, tačiau jis nustebino visus bokso fanus ir pasirodė geriau nei daugelis tikėjosi . Egidijus Kavaliauskas nusiuntė WBO pusvidutinio svorio čempioną ant grindų, tačiau referis pamanė, kad čempionas tiesiog paslydo. Jis visą laika kovojo ir spaudė čempioną, bet deja ši taktika nepasiteisino ir Kavaliauskas devintame raunde pralaimėjo nokautu.

Dabar Egidijus „Mean machine“ Kavaliauskas pirmą kartą po nesekmės žengs į ringą ir 10 raundų kovoje susikaus su M. Zewskiu. Kova vyks MGM centre (Las Vegasas, JAV). Tai bus vakaro kova. Kavaliauskas supranta, kad Zewskio stilius palankus jam ir tai turėtų būti labai įdomus susirėmimas.

„Aš žinai, kad jis kietas vyrukas“-, sakė E. Kavaliauskas. „Jis yra kovotojas. Jis bus ten, kad kovotų su manimi. Tai bus gera kova, sprogstama kova. Ten bus daug fejerverkų. Jis yra vaikinas, kuris mėgsta iškelti kovą į ringą. Aš mėgstu taip pat kovoti. Mes pasiruoše stipriai kovoti vienas su kitu. Tai bus pragariška kova “.

Po vienintelio pralaimėjimo prieš Konstantiną Ponamariovą (2015m. Gegužės mėn.), Zewskis iškovojo aštuonias pergales iš eilės. Pergalė prieš E. Kavaliauską būtų pati reikšmingiausia jo karjeroje ir dar labiau pakeltu reintinge siekiant titulinės kovos.

Ar sugebės Kavaliauskas atsigauti po pralaimėjimo prieš Crowfordą ir vėl atsidurti įvykių centre? Ar Zewskis sugriaus visus jo planus? Visa tai sužinosime jau šianakt.