Alistar Overeem nori revanšo prieš Jairzinho Rozenstruik

12 rugsėjo, 2020

Praskelta lūpa ir pralaimėjimas likos 4 sekundėm iki gongo, neduoda Overeemui ramybės.

Praeitą savaitę po pergalės prieš Augustą Sakai, Overeemas sakė, kad norėtų susikauti su Derick Lewis ir jo visiškai nedomina revanšinė kova su J. Rozenstruik. Tačiau praėjus mažiau negu savaitei jo planai visiškai pasikeitė. Kas įvyko per keturias dienas visiškai neaišku, galbūt UFC jau pateikė pasiūlymą, o gal yra kitos priežastys. Dabar  Overeemas sako, kad būtina suvesti sąskaitas su surinamiečiu ir revanšinė kova tarp jų neišvengiama.

„Taip, tai tikrai būtina“, pasakė Overeemas. „Ta prasme, kad man vis dar reikia suvesti su juo sąskaitas, tiesa? Jis kažką pas mane atėmė. Jis praslydo su pergale. Aš nuvedžiau ši vaikiną į mokyklą ir jis apie tai žino, visi apie tai žino – visas pasaulis, bet kažkokiu būdu pergalė priklauso jam. Tai, kad mums tikrai būtina suvesti sąskaitas“.

„Iš tiesų aš dabar pergalingoje serijoje, penkios pergalės iš eilės. Va kaip aš tai matau. Bet tai ne ant popieriaus, tai kad mes turime sukovoti revanšinėje kovoje“.

Jeigu ne apmaudus pralaimėjimas praeitų metų pabaigoje, dabar pas Overeemą būtų viena iš ilgiausių pergalingų serijų tarp potencialių pretendentų dėl titulinės kovos. Vos viena klaida paskutinėmis kovos, su Rozenstruiku,  sekundėmis kainavo jam
pergalės, nors iki tol jis 5 raundus jis pirmavo taškais.

Likus keturiom sekundėm iki kovos pabaigos jis prasileido kairį tiesų smūgį, o po jo prasileido šoninį smūgį iš dešinės. Po šio smūgio jo lūpa plyšo per pusę, o jis pats atsisėdo ant grindų. Overeemas greitai pakylo, bet neišlaikė pusiausvyros ir referis atėmė pas jį pergalę.