Aleksandras Jemeljanenko gali pasirašyti kontraktą su Bare Knuckle organizacija

Birželio 27, 2019

Skandalingas rūsų kovotojas Aleksandras Jemeljanenko netrukus gali pasirašyti kontraktą su Bare Knuckle FC – organizacija kurioje kovos vyksta su plikais kumščiais (nėra jokių pirštinių). Apie tai pranešė Gagarin Sports Managment vadovas.
„Mes bendravome sy Aleksandru Jemeljanenko šio klausimu. Yra susidomėjimas iš abiejų pusių. Greitu metu sugrįšime prie šios temos. Reikia sužinoti, kokia situacija su galimybe gauti vizą, atsižvelgiant į kaikurias aplinkybes. Jeigu mes susitarsime, kad visos pusės laikysis susitarimų, tai viskas pavyks. Aleksandrui ten pasiūlė labai gerus pinigus. Sergej Charitonov sakė, kad Aleksandras negali kovoti Amerikietiškuose organizacijose dėl hepatito? Aš asmeniškai mačiau dokumentus ir medicinines pažymas iš Maskvos, kuriuose sakoma, kad Jemeljanenko visiškai sveikas.“ – pranešė A. Charlanovas.
Praeitą savaitgalį pagal Bare Knuckle taisykles įvyko kova tarp, Conoro Mcgregor sparingo partnerio, Artem Lobov ir žinomo boksininko Paulie Malignaggi. Nors kovotojai žadėjo, kad grubiai susidoros vienas su kitu, kovos eiga labiau priminė draugišką sparingą, kuriame vienbalsiu teisėju sprendimu nugalėjo Artem Lobov.