Naujienos

“Ukmergės miesto mero taurę” iškovojo sporto klubas Vilkas iš Ukmergės

2017-05-29

Šį savaitgalį įvyko kikbokso turnyras “Ukmergės miesto mero taurė 2017”. Turnyre dalyvavo 117 sportininkų iš 5 valstybių (viso 17 klubų). Komandinėje įskaitoje pirmą vietą iškovojo sporto klubas “Vilkas” (Ukmergė), antrą vietą - sporto klubas “Status Unifight” (Vilnius), trečią vietą - sporto klubas “Panzer” (Lenkija). Varžybos vyko pagal WAKO organizacijos taisykles, sportininkai kovojo “K1” ir “Kick light” disciplinose.

Pasaulio kikbokso taurės diržas keliauja į Lietuvą

2017-04-24

Lukas Jablonskas aiškia persvara finale nugalėjo sportiniką iš kroatijos ir tapo čempionų

Iš Latvijos kikbokso čempionato Lietuvos sportininkai parsivežė 21 medalį

2017-04-24

Lietuvos komandos pasiekimai : 10 aukso medalių , 7 sidabro ir 4 bronzos

Neilus Strakšus įveikė visus varžovus ir tapo Latvijos Pankrationo čempionu

2017-04-24

2017 balandžio 23 d. Rygoje vyko „OPEN LATVIAN PANGRATION CHAMPIONSHIP-2017“, kuriame dalyvavo virš 200 kovotojų

Graplingo pasaulyje – nauja žvaigždė

2017-04-24

er vieną vakarą T.Smirnovas ir S.Simanauskas varžėsi net keturis kartus, iš kurių trissyk nugalėtoju buvo paskelbtas T.Smirnovas

Lietuvos moksleivių MMA mėgėjų čempionatas

2017-04-10

Lietuvos moksleivių MMA mėgėjų čempionatas 2017 m. kovo 26 d. Prienai Prienuose, kovo 26 d. įvyko Lietuvos moksleivių MMA mėgėjų čempionatas, kurio organizatoriai buvo Lietuvos MMA ir Džiudžitsu federacija, Jaunimo ir Suaugusiųjų Sveikatingumo ir Sporto Klubas „Vėjas“ ir Prienų rajono savivaldybės kūno kultūros ir sporto centras.   Varžybose dalyvavo 109 dalyviai iš 20 skirtingų sporto klubų. […]

Lietuvos kikboksininkai Latvijos atvirame kikbokso čempionate iškovojo 24 medalius

2017-03-28

Lietuvos kikboksininkų sėkmingas startas tarptautiniuose turnyruose

Savaitgalį Prienuose vyks Atviras Lietuvos muaythai čempionatas

2017-03-28

Jau šį savaitgalį, balandžio 1–2 dienomis Lietuvos muaythai federacija, kartu su Prienų rajono savivaldybe, organizuoja Atvirą čempionatą, kuriame planuoja dalyvauti virš 100 dalyvių iš Lietuvos, Baltarusijos, Latvijos, Estijos, Lenkijos, Rusijos ir Vokietijos

Kovos menų treneris R.Naruševičius: „Jaunimas turi daug pasirinkimo, todėl nebūtinai tai būna sporto salė“

2017-03-28

Vilniaus „Smauglio“ graplingo imtynininkai užtikrintai laimėjo šalies komandinę taurę bei pratęsė dominavimą ant graplingo tatamio. Didžiausią persvarą smaugliai susikrovė suaugusiųjų varžybose, kuriose iškovojo net šešias pirmas vietas devyniose svorio kategorijose. Dar po vieną atstovą nugalėtoją iškeliavo į sostinės „Arėjo“ ir „Fighter House“ bei Kauno „Team legion-Otso gym“ klubus.

XXIII Baltijos šalių  šotokan karatė  čempionatas

XXIII Baltijos šalių šotokan karatė čempionatas

2017-02-28

Š.m. vasario 26 d. Panevėžio „Cido“ sporto arenoje įvyko XXIII Baltijos šalių šotokan karatė čempionatas, kuriame dalyvavo per 300 dalyvių iš 28 Lietuvos, Latvijos, Lenkijos , Baltarusijos karatė organizacijų