Team legion

Team legion

Team Legion sporto klubas kviečia treniruotis ir mokytis kovos meno BJJ((Brazilian Jiu Jitsu), kurio dėka pasijusite stipresni tiek kūnu, tiek siela, o taip pat būsite pasiruošę bet kokiai situacijai!

Brazilų džiū-džitsų (BJJ) – tai kovos menas, kovinis sportas ir savigynos sistema, kurios pagrindinis tikslas bei strategija yra perkelti kovą ir ją vystyti toliau ant žemės.

Šis kovos menas į Braziliją atkeliavo kartu su Kodokan dziudo meistru Mitsuyo Maeda (1878-1941). Brazilų džiū-džitsų efektyvumo paslaptis yra ta, jog  mažesnis, silpnesnis asmuo gali sėkmingai apsiginti prieš didesnį, stipresnį priešininką, žinoma, viso to išmokstama ir tai tampa įmanoma, tik mokant tinkamai paskirstyti priešininko bei savo svorį, o tada užbaigti kovą smaugimo ar kitu skausmingu veiksmu.

Mitsuyo Maeda, atvykęs į egzotiškąją Brazilijoją, čia atidarė „Jiu Jitsu“ akademiją (1920 m). Vienas geriausių jo mokinių buvo jaunas vyras, vardu Carlos Gracie, kuris po kelerių metų intensyvių treniruočių su Maeda, Carlos atidarė savo akademiją 1925-aisiais. Carlos ir jo broliai sukūrė iššūkio tipo turnyru maratoną„Gracie Challenge“, kuriame visi varžovai buvo kviečiami ateiti ir išbandyti savo jėgas, bei kovos stilių BJJ(Brazilian Jiu Jitsu) prieš Gracie`ių šeimos narius, kovose be taisyklių. Gracie`iai skindami pergales prieš nieko negalinčius prieš pastatyti  varžvus įrodė, jog džiū-džitsų yra dominuojantis kovos menas prieš kitas, kovinio sporto šakas, kurias atstovavo jų varžovai. Gracie`iai ir toliau vystė strategijas bei technikas, pritaikydami, tobulindami jas realioms kovoms.

Keletas Gracie šeimos narių emigravo  į Jungtines Amerikos Valstijas 1980-ųjų pabaigoje, tačiau BJJ(Brazilian Jiu Jitsu)  sužibėjo visame pasaulyje tik 1993 metais, kai Rorion Gracie inicijuotame Ultimate Fighting Championship (UFC) turnyre dalyvavęs, iš pirmo žvilgsnio silpnas ir bejėgis, vilkintis baltą kimono, Royce Gracie sugebėjo gana paprastai laimėti tris iš keturių pradinių “UFC” turnyrų. Netrukus po to, Royce brolis Rickson išvyko kovoti  į Japonijos mišrių kovų turnyrus, kur taip ir liko nenugalėtas.

Vėliau kiti Gracie klubo nariai lygiai taip pat sėkmingai dominavo visuose ,,MMA” renginiuose JAV. Tada ir visas likęs pasaulis pamatė, jog kovotojai, išmanantys tik smūgiavimo techniką, pralaimėdavo kiekvieną kartą, kai susidūrdavo su BJJ atstovais.

Pagrindinės kultivuojamos sporto šakos: džiudžitsu

Adresas: Žemaičių g. 31, Sporto klubas „Adrenalinas“, Kaunas

Telefonas: +37061441482, +37067117018

El-paštas: info@TeamLegion.lt

Interneto svetainė: www.teamlegion.lt