Sakalas Gym

Sakalas Gym

Lazdijų sveikatingumo ir sporto klubas „Sakalas“ įkurtas 1997 metais. Lazdijų sveikatingumo ir sporto klubas „Sakalas“ yra oficialus Lietuvos muay thai sąjungos ir Lietuvos kultūrizmo ir kūno rengybos federacijų narys. 2010 metais sporto klubas buvo išrinktas geriausia jaunimo organizacija.
Pagrindiniai Lazdijų sveikatingumo ir sporto klubo tikslai yra ir bus, sveikos gyvensenos bei sportinės veiklos propagavimas Lazdijų mieste bei rajone.
Sporto klubas yra išleidęs ne vieną, aukštų rezultatų sporte, pasiekusį jaunuolį. Adolis Mikelionis – kultūrizmo pradininkas Lazdijų mieste, Lietuvos jaunimo ir suaugusiųjų čempionatas, jaunimo kultūrizmas 1vieta. Mantas Gervelis – Estijos vaikų muay thai čempionas. Rokas Čepononis – daugkartinis muay thai turnyrų prizininkas ir nugalėtojas, Lietuvos muay thai čempionato dalyvis. Justas Vabuolas, Eimantas Packevičius – muay thai turnyrų nugalėtojai. Suaugusių tarpe klubo vardą garsinę sportininkai Irenijus Morkevičius – Alytaus apskrities rankų lenkimo varžybų nugalėtojas, daugkartinis „Sakalo taurė“ varžybų nugalėtojas, rankų lenkime, štangos spaudime, Igoris Nikitinas – daugkartinis štangos spaudimo „Sakalo taurė“ nugalėtojas.
Klubas organizuoja stovyklas vaikams bei suaugusiems, dalyvauja bendruose projektuose su kitomis sporto ir sveikatingumo organizacijomis. Organizuoja Tailando bokso, rankų lenkimo, štangos spaudimo, kūno koreksijos varžybas vaikams, vyrams bei moterims.
Sporto klubas turi 16 metų nepertraukiamos veiklos stažą. Kiekvienas sportuojantis Lazdijų sveikatingumo ir sporto klube „Sakalas“ prisideda prie klubo istorijos.

Pagrindinės kultivuojamos sporto šakos: Muaythai, Kulturizmas.

 

Adresas: Dzūkų g. 1 (II aukštas), Lazdijai

Telefonas: 8 611 55 846

El-paštas: remigijus.paulionis@gmail.com

Interneto svetainė: www.sakalasgym.lt