Faiteris

Faiteris

Sporto klubas “ Faiteris “ yra savarankiška organizacija, veikianti ugdymo pagrindais sporto srityje. Šiame sporto klube yra ugdoma sportuojančių asmenų valia, charakteris ir disciplina. Sporto klube ,, Faiteris “ vedamos muay thai, kikbokso, imtynių, kudo treniruotės. Kudo – tai universali fizinio tobulinimosi sistema ir harmoningas asmenybės vystymasis. Tai stilius, sujungiantis į visumą karate, bokso ir imtynių elementus. Kudo yra kontaktinė rytų kovos menų rūšis, atitinkanti šiuolaikinio sporto užsiėmimų reikalavimus: saugu, efektyvu, prieinama.
Saugu – dėl apsauginio galvos šalmo „ Supersafe “ ir ypatingos treniruočių metodikos.
Efektyvu – Kudo yra sportinės dvikovos menas, kurio taisyklės yra maksimaliai priartinamos prie realiojo gyvenimo ir lengvai pritaikomos bet kurioje situacijoje. Tuo pačiu, Kudo turi savo filosofinius požiūrius ir pirmiausiai remiasi pagarba, kurios dėka žmogus formuojasi kaip asmenybė.
Prieinama – kiekvienas iš Jūsų gali lankyti mūsų užsiėmimus: mūsų klubo sportininkų amžius nuo 6 metų. Kiekvienam sportininkui taikoma indvidualizuota metodika. Po tam tikro pasiruošimo, sportininkai skirstomi pagal amžių, bei fizinį pajėgumą.
Kudo sportininkai sėkmingai dalyvauja ne tik įvairiose kudo varžybose, stovyklose, aktyviai laiko kvalifikacinius egzaminus, bet ir taip pat dalyvauja ir parodo gerus rezultatus kitose dvikovinio sporto organizuojamuose renginiuose, turnyruose, varžybose. Per savo gyvavimo metus “Faiterio” sportininkai ne kartą pasiekė gražių laimėjimų ir aukščiausių apdovanojimų.
Mūsų klubo treneriai pasidalins su Jumis visa savo kovinio sporto patirtim – muaythai, boksas, džiu-džitsu,karate,imtynės, mma .
Pagrindinis klubo tikslas – skatinti visuomenę fiziniam aktyvumui , sveikai gyvensenai, propaguojant kovos meną.
Musu klubo šukis – Ateik ir išmok NUGALĖTI !
Stiprus harmoningas žmogus – stipri harmoninga visuomenė.

Adresai:

Radvilų gimnazija: Gelvonų 55, Vilnius

Pilaitės gimnazija: Įstruties g. 3, Vilnius

Raimundo Samulevičiaus pagrindinė mokykla: Chemikų g. 140, Jonava